План модернізації України почав реалізовуватися зі стимулювання інвестицій в українську економіку

План модернізації України, який вчора був представлений та затверджений на з'їзді Федерації роботодавців, почав реалізовуватися зі стимулювання інвестицій в українську економіку.

ФРУ уклала меморандум про співпрацю з найбільшою бізнес-асоціацією Євросоюзу BUSINESSEUROPE

Федерація роботодавців України уклала МЕМОРАНДУМ ПРО ПОРОЗУМІННЯ з найбільшою бізнес-асоціацією Європейського союзу BUSINESSEUROPE. Ця подія відбулася напередодні проведення X з'їзду Федерації роботодавців України, що проходив у Києві 2 грудня.

План модернізації України представлений та затверджений на з'їзді Федерації роботодавців України

Розроблений Федерацією роботодавців України та профспілками План модернізації може дати відчутні результати для української економіки і громадян вже в 2016 році. Про це заявив Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ. У середу в Києві проходить з'їзд ФРУ, на якому присутні власники і керівники близько 500 середніх і великих підприємств, українські та європейські вчені та експерти, представники європейського Агентства модернізації України.

Європейські експерти завершили розробку Програми модернізації України

Європейські експерти Агентства модернізації України, створеного за ініціативою Федерації роботодавців України та профспілок, закінчили роботу над Програмою модернізації України. Про це заявив Голова ФРУ Дмитро Фірташ.

Команда АМУ починає роботу над Програмою модернізації України

Засноване в березні 2015 року Агентство модернізації України (АМУ) направлено на об'єднання знань видатних експертів і досвідчених політиків з усієї Європи. Ці накопичені ноу-хау повинні сприяти підтримці України та її подальшому розвитку. Процес створення програми в якості основи для реалізації цих цілей був запущений сьогодні у Відні на засіданні за участю всіх глав напрямків.

Агентство з модернізації України створено у Відні

Через 200 днів Агентство представить чіткий план виходу України з кризи. За попередніми оцінками, для відновлення та модернізації української економіки необхідно 300 мільярдів доларів інвестицій. Агентство створено представниками французьких, британських, німецьких ділових кіл за ініціативи Федерації роботодавців України та профспілок.

Підписатися на цей канал RSS
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
  • +38 (044) 251-70-65
  • +38 (044) 251-70-10
  • sbn@fru.org.ua
  • info@fru.org.ua
ДЛЯ ЗМІ
  • +38 (044) 251-70-48
  • +38 (044) 251-70-10
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

© 2015 Федерація роботодавців України