Агентство модернізації України (АМУ) Агентство модернізації України (АМУ)

Команда АМУ починає роботу над Програмою модернізації України

  • Опубліковано в Новини
  • Читали 1237 разів

Засноване в березні 2015 року Агентство модернізації України (АМУ) направлено на об'єднання знань видатних експертів і досвідчених політиків з усієї Європи. Ці накопичені ноу-хау повинні сприяти підтримці України та її подальшому розвитку. Процес створення програми в якості основи для реалізації цих цілей був запущений сьогодні у Відні на засіданні за участю всіх глав напрямків.

"Ми хочемо допомогти Україні твердо стояти на ногах і бути на одному рівні з Європою", - так Міхаель Шпінделеггер, директор АМУ, описує основну мету організації. "Основою цього стане розвинена демократія і процвітаюча економіка". У зв'язку з цим розробка програми модернізації України була названа в якості першої масштабної мети АМУ.

Протягом 200 днів під керівництвом видатних експертів і політиків повинна бути розроблена комплексна програма, що охоплює сім напрямків роботи.

Програма модернізації повинна бути завершена до середини вересня і передана в український парламент. "Постійний діалог з українським громадянським суспільством на всіх етапах розробки програми є для нас дуже важливим", - підкреслює Міхаель Шпінделеггер і як приклад згадує різні опитування і публічні круглі столи.

Також директор АМУ вказує, що ще одним важливим аспектом є співпраця з соціальними партнерами, представленими Федерацією роботодавців України (ФРУ) і Федерацією профспілок України (ФПУ), за пропозицією яких, АМУ було засновано. Протягом літа АМУ організовує, принаймні, один великий круглий стіл за участю експертів, НУО та громадян України в рамках кожного робочого напрямки. Серія круглих столів почнеться на початку червня з антикорупційного спрямування.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
  • +38 (044) 251-70-65
  • +38 (044) 251-70-10
  • sbn@fru.org.ua
  • info@fru.org.ua
ДЛЯ ЗМІ
  • +38 (044) 251-70-48
  • +38 (044) 251-70-10
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

© 2015 Федерація роботодавців України