Що необхідно зробити першочергово для модернізації української економіки

Що очікує Україну в найближчому майбутньому? Країна може стати або банкрутом чи є шанс, що вже наступного року замість падіння ми відчуємо зростання економіки та рівня життя. Імовірність така існує, є навіть конкретний покроковий план, як цього досягти. На нинішньому тижні стратегічну програму розвитку країни представили на X з'їзді Федерації роботодавців України.

Вітання на адресу ФРУ у відео-зверненні генерального директора BUSINESSEUROPE Маркуса Бейрера

Федерація роботодавців України уклала МЕМОРАНДУМ ПРО ПОРОЗУМІННЯ з найбільшою бізнес-асоціацією Європейського союзу BUSINESSEUROPE. Ця подія відбулася напередодні проведення X з'їзду Федерації роботодавців України, що проходив у Києві 2 грудня. Підписанням цього знакового документу бізнес Євросоюзу засвідчив свою готовність до спільних проектів з українським бізнесом, і висловив прагнення до постійних комунікацій на рівні організацій ділових кіл.

План модернізації України представлений та затверджений на з'їзді Федерації роботодавців України

План модернізації України представлений та затверджений на з'їзді Федерації роботодавців України. Роботодавці та профспілки підписали меморандум про реалізацію Плану модернізації України та закликали владу до реалізації завдань щодо виведення економіки України з кризи.

Роботодавці України пропонують суспільству та владі свій план. Настав час відродити країну разом

Вони продовжують працювати попри війну та кризу. Вони зберігають робочі місця. Вони платять зарплату. Хтось - кільком людям, хтось - десяткам тисяч. Бо це люди про яких вони турбуються. Це їхня справа, їхня країна і вони хочуть врятувати її. Роботодавці України пропонують суспільству та владі свій план. Настав час відродити країну разом.

Японія: від кризи до економічного зростання

Японія, 1950 рік. Обсяг виробництва складає лише 20% довоєнного рівня. Завдяки плану реформ Арісави, країна закуповує десятки тисяч патентів та ліцензій і розвиває власне високотехнологічне виробництво. Сьогодні Японія справжній технологічний гігант. Рішення є!

Південна Корея: від кризи до економічного зростання

Південна Корея, 1960 рік. Економіка перебуває у катастрофічному стані. Один з основних товарів на експорт - перуки. Щоб хоч якось заробити, корейці масово здають своє волосся. Завдяки реформам Пак Чон Хі, лише за 10 років було збудовано економіку повністю орієнтовану на експорт. Сьогодні Південна Корея одна з найпотужніших економік, шостий експортер у світі, справжній азійський тигр. Вони змогли і ми зможемо. Рішення є!

Підписатися на цей канал RSS
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
  • +38 (044) 251-70-65
  • +38 (044) 251-70-10
  • sbn@fru.org.ua
  • info@fru.org.ua
ДЛЯ ЗМІ
  • +38 (044) 251-70-48
  • +38 (044) 251-70-10
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

© 2015 Федерація роботодавців України